Wat betekent Europa voor ouderen?
ingevoerd op 29-3-2004
Donderdag 10 juni gaat Nederland weer naar de stembus. Dit keer om de leden van het Europees Parlement te kiezen. In de aanloop naar deze verkiezingen organiseert de werkgroep ouderen van de PvdA Noord-Holland maandag 5 april een themadag over Europa. Hierbij zal onder andere PvdA-lijsttrekker Max van den Berg te gast zijn. Met hem zal gesproken worden over wat Europa voor ouderen betekent. De themadag duurt van 10:30 tot ongeveer 15:00 uur en vindt plaats in het Aristo vergadercentrum in Amsterdam.
Europa heeft een grote invloed op het leven van (toekomstige) ouderen in Nederland. Zijn onze pensioenen nog wel veilig in een steeds maar groter wordend Europa? Zit u straks in een Belgisch ziekenfonds en wordt u behandeld door een Engelse arts? Investeert Europa ook in de ouderenzorg? En wat doet Europa om aanpasbaar bouwen te stimuleren? Deze en andere vragen zullen aan de orde komen tijdens de themadag.
Behalve Max van den Berg zal er ook gesproken worden met Elske ter Veld (oud-staatssecretaris van Sociale Zaken), Wouter Roubos (lid Raad van Beheer Pensioenfonds Corus) en Marleen Barth (fractievoorzitter statenfractie PvdA Noord-Holland). De bijeenkomst zal worden geleid door Ed Wagemakers, fractievoorzitter van de PvdA in Hoorn.
De themadag vindt maandag 5 april tussen 10:30 en 15:00 uur plaats in het Aristo vergadercentrum, Teleportboulevard 100 in Amsterdam. Aristo ligt op ongeveer twee minuten lopen van station Amsterdam-Sloterdijk.