Steady Fit bij Paul de Leeuw
ingevoerd op 30-12-2005
De Vara televisie heeft 1 van onze trainsters uitgenodigd om as zondag 1 januari bij het programma Mooi Jaar! van Paul de Leeuw te verschijnen.
De Vara zocht een betrouwbare partner en vanwege onze A status en onze geboekte resultaten met het afslank programma Diplan is gevraagd of wij ons steentje konden bijdragen.
Loes de Roos (1 van onze 4 voedingsconsulenten) zal ons vertegenwoordigen en iemand gaan helpen bij het uit laten komen van haar wens om in het nieuwe jaar af te vallen.
Deze deelneemster aan het programma van Paul de Leeuw zullen wij nauwlettend 3 maanden lang begeleiden en gaan volgen.
Is dit eigenlijk ook uw wens kijk dan op onze site bij downloads (alg nieuwsbrieven) bij winteracties. Wij willen u graag helpen tegen een sterk geduceerd tarief om ook uw wens uit te laten komen.
Team Steady Fit
nb. Het programma Mooi Jaar! Weer de Leeuw wordt uitgezonden op zondag 1 januari op Ned 3 om 19.30 uur.
De herhaling van dit programma zal maandag avond 2 januari te zien zijn eveneens op Ned 3 om 22.45 uur.
Heel veel kijkplezier...!