Sportweek spannend van start tijdens het tafeltennis

ingevoerd op 3-6-2007

De sportweek is dit jaar zeer spannend begonnen. Tijdens het onderdeel tafeltennis zijn zowel bij de gemengde teams als heren teams twee ploegen op de eerste plaats geëindigd.
 
De sportweek werd traditioneel geopend door voorzitter Jan Kossen, die dit jaar stil stond bij het 25 jarige jubileum. Tevens vroeg Jan extra aandacht voor Stichting Pater Kemper, waarvoor tijdens deze sportweek een aantal malen  gecollecteerd zal worden.

Na de opening werd het startschot gegeven voor het eerste onderdeel, tafeltennis.
Bij de heren was er spanning tot het laatste moment. Uiteindelijk zijn er twee winnaars te noteren, te weten All in en De Doorbraak Prutdarsen.
Ook bij de gemengde ploegen zijn er twee ploegen op de eerste plaats geëindigd. De Actiegasten en 2mm de lucht in zullen de punten moeten delen.

Bij de dames is Autorijschool Hoogeboom goed uit de startblokken gekomen en heeft de eerste plaats voor zich opgeëist..