Nieuwe regionale leasemaatschappij door afstudeerproject
maatwerk in mobiliteit
Tys Borst is onlangs afgestudeerd aan het IVA HBO. Het afstudeer project was het onderzoeken van de haalbaarheid voor een eigen leasemaatschappij binnen de Ton van Kuyk groep. Volgens Ton van Kuyk is Tys Borst de aangewezen persoon om Pure Lease in de markt te zetten. Het plan gaf ondanks een zware leasemarkt toch een positieve ontwikkeling voor Ton van Kuyk BV.
“In de leasemarkt zijn inderdaad veel aanbieders, toch zag ik voor Ton van Kuyk B.V. voldoende kansen om de groep uit te breiden met een complementair product als een eigen leasemaatschappij”, stelt Tys Borst.
“Tijdens mijn afstudeerproject kreeg ik zes maanden de tijd alle plussen en minnen tegen elkaar af te wegen. Mijn scriptie is uiteindelijk door Ton van Kuyk goedgekeurd en mocht ik aan de slag”. Tussendoor kreeg ik de uitslag van het IVA, dat ik met vlag en wimpel ben geslaagd. Het is natuurlijk geweldig dat ik op mijn eenentwintigste zo’n kans heb gekregen, aldus Tys.
Op dit moment zijn we officieel twee maanden operationeel. Inmiddels ben ik benoemd tot commercieel eindeverantwoordelijke binnen Pure Lease. Op dit moment zijn we druk bezig het merk Pure Lease verder in de markt te zetten.
Mede door de naam en het positieve beeld van Volvo Ton van Kuyk gaat het tot nog toe voorspoedig.
Tys is na dit plan nog niet klaar achter de schoolbanken. Hij gaat komend jaar de studie Bussiness Science aan de universiteit van Amsterdam volgen. Uiteraard blijf ik bij Ton van Kuyk verantwoordelijk voor Pure Lease. Ja zo’n kans kan ik natuurlijk niet laten lopen. Ik blijf gewoon vijf dagen in de week bij Pure Lease aan het werk. De studie volg ik in deeltijd.