Schoolnieuws nr. 1
ingevoerd op 9-10-2007
Team
De blaadjes beginnen alweer te vallen en de school begint weer zijn draai te vinden. Wim van Riel is voorlopig waarnemend direkteur aan een definitieve oplossing wordt gewerkt. Ellen Boekema is ons team komen versterken als AVO docent en momenteel loopt de procedure om nog een leerkracht/zorgcoördinator te benoemen. Verder is Tina Schouten als conciërge bij ons benoemd. U ziet ons team is weer bijna voltallig.
Gebouw
De plannen voor de nieuwbouw zijn vertraagd, omdat het plan waaraan werd gewerkt te duur zou uitvallen. Nu wordt er naarstig gewerkt aan een nieuw plan en de bedoeling is om het gebouw in de zomer 2009 dan klaar te hebben.
Nieuwe activiteiten
We hebben nu een noodgebouw met 2 extra lokalen naast de school staan, zodat er niet meer gependeld hoeft te
worden naar het AZC.
In dit noodgebouw is een lokaal ingericht voor detailhandel (winkelpraktijk) en het andere is ingericht voor zorg en welzijn (oa uiterlijke verzorging).
In het hoofdgebouw is een balie verschenen, waar ervaring opgedaan kan worden op het gebied van receptionist/administratie, telefoon aannemen en licht administratieve werkzaamheden.
Ander nieuws
Een tragische gebeurtenis was het ongeval met het schoolbusje op de terugweg van een excursie. Gelukkig zijn
alle betrokkenen er relatief goed vanaf
gekomen. Nogmaals spreken wij ons medeleven uit naar alle betrokkenen.
Een andere zaak is, dat er zo nu en dan hoofdluis op school gesignaleerd wordt. Extra controleren kan dus geen kwaad.
De eerste klassen zijn weer op kamp geweest en ondanks een beetje regen hebben ze zich prima vermaakt (en de leerkrachten weer slaaptekort gehad !). Ze beginnen al aardig babbels te krijgen en fietsen schijnen ze ook als de beste te kunnen.
De herfstvakantie begint op 15 oktober en duurt tot en met 21 oktober.
Op 30 november houden we weer onze jaarlijkse playbackshow, waarbij we nog wat hulp kunnen gebruiken van ouders. Ouders die een plaatsje in de ouderraad willen zijn ook welkom (info Karin).
Team PsS